خدمات صفرشویی و کارواش

صفرشوی و دیتیلینگ

صفرشوی و دیتیلینگ

خودرو از جمله موارد مهمی است که مشتریان به آن اهمیت زیادی قائل هستند. صفر شویی یا دیتیلینگ خودرو بایستی به صورت گام به گام و برنامه ریزی منظم صورت بگیرد تا زیبایی خودرو برای شما به ارمغان بیاورد. به صورت کلی اگر بخواهیم عمل دیتلینگ یا صفرشویی خودرو یا ماشین را توضیح دهیم به معنای شستشو و نظافت داخل وسیله نقلیه به صورت مکانیزه و با دستگاه های مخصوص شستشوی داخل خودرو است.
خدمات صفرشوی یا دیتیلینگ می تواند فراتر از یک خودرو معمولی بوده و دیگر وسایل نقلیه را شامل شود. از جمله: کامیون ها، تریلی ها، قایق ها، کشتی های بزرگ و کوچک، موتور سیکلت، هواپیماها، هلیکوپترها و موارد دیگر. به علاوه نظافت داخل هر یک از وسابل نقلیه ای که ذکر شد، متفاوت است.
صفرشوی و دیتیلینگ خودرو و نظافت بخش های مهم
تمام بخش ها، لوازم و تجهیزات داخلی خودرو شما بایستی با دستگاه مخصوص شستشوی داخل خودرو و به صورت منظم نظافت شود. بخش کفی خودرو و بخش نشیمن یا صندلی های خودرو از جمله بخش های مورد توجه برای نظافت صنعتی ماشین ها می باشند. چرا که این بخش ها بیشتر در معرض آلودگی ها و گرد و خاک زیاد قرار می گیرند. بسته به نوع آلودگی که در ماشین یا خودرو است، میزان و تعدد تمیز کردن و نظافت متفاوت است.
استفاده از دستگاه صفرشویی و دیتیلینگ خودرو یا ماشین مدل DESIDERIO ساخت کمپانی CAPITANI ایتالیا

شستشوی کف و صندلی‌های :

کف اتومبیل‌ها معمولا دارای دو بخش هستند؛ یکی کفپوش‌ها که به راحتی از سطح جدا می‌شوند و دیگری قسمت اصلی کف یا همان موکت کف است. تیم متخصص لوکاپرو ابتدا موکت را با استفاده از مواد شوینده نانو و جارو تمیز می‌کند و سپس کفی‌های خودرو را شسته و در نهایت با استفاده از مواد نانو آن‌ها را تمیز می‌کند، این مواد که معمولا به صورت اسپری قابل تهیه هستند و باعث می‌شوند که گردو خاک کمتری بر روی کفی خودرو شما بنشیند.
در بخش صندلی‌ها، تیم متخصص لوکاپرو ابتدا روکش اضافه صندلی شما را جدا می‌کند و جداگانه آن را مواد شوینده مناسب متریال آن تمیز می‌کند. تیم لوکاپرو با در نظر گرفتن روکش صندلی شما، مواد شوینده را انتخاب می‌کنند؛ اگر جنس روکش صندلی از خز و یا پارچه باشد، ترجیح می‌دهیم از یک برس و کمی بخار برای شستشوی آن استفاده کنیم و اگر چرم بود، از مواد شوینده ضعیف و واکس مخصوص استفاده خواهیم کرد. در نهایت کفی و صندلی‌ها به خوبی باید جارو و با استفاده از فرچه‌های نرم، تمام دکمه‌ها و جزئیات مربوط به آن‌ها تمیز می‌شوند. تمامی خدمات مربوط به صفرشویی کف و صندلی‌ها توسط تیم لوکاپرو در محل مورد نظر مشتری صورت می‌گیرد و شما با خیال راحت و فقط با یک تلفن می‌توانید از خدمات ما، حتی در پارکینگ خانه خود بهرمند شوید.

شستشوی سقف ماشین:

سقف اتومبیل‌ها معمولا در معرض دوده‌های سیگار و انواع جریانات هوای گرم هستند و به این دلیل در سقف‌های موکتی می‌توانیم سیاهی را بر روی آن‌ها مشاهده کنیم که تیم لوکاپرو برای این سقف‌ها از مواد شوینده قوی قلیایی همراه با فرچه‌های نرم استفاده می‌کند، زیرا ما معتقدیم این کثیفی‌ها سمی هستند و باید به صورت کامل تمیز شوند، زیرا وجود آن‌ها هم ظاهر اتومبیل را تحت تاثیر قرار می‌دهد و هم برای انسان ضرر دارد. اگر سقف خودرو شما از جنس جیر است، تیم لوکاپرو با استفاده از مواد شوینده ضعیف آن را کاملا تمیز کرده و پس از خشک شدن با واکس‌های ژله آن را تمیز خواهد کرد. اگر خودرو شما دارای سانروف، مونروف و یا سقف پاناروما است، تیم متخصص لوکاپرو پس از آن که با شیشه پاک‌کن‌های نانو آن را به خوبی تمیز می‌کند، با استفاده از فرچه و گوش پاک‌کن جزئیات و درز‌های بین شیشه و سقف را ضد عفونی خواهد کرد، زیرا ما معتقدیم که این کثیفی‌ها به سلامتی افراد استفاده کننده از خودرو آسیب خواهد زد.

شستشوی قطعات داشبورد ماشین:

داشبورد هر خودرو، نشانگر کیفیت و دقت به کار رفته در طراحی داخلی آن است و قطعا مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در جلوه داخلی اتومبیل شما است. بهتر است قبل از تمیزکاری داشبورد، از جنس آن با خبر باشیم، اگر داشبورد خودرو شما از جنس چوب یا چوب یات هست، نباید از مایع‌های شسشو در آن استفاده کنیم و بهتر است با یک دستمال نم دار و نرم، خیلی آروم روی آن بکشیم و سپس با استفاده از واکس مخصوص چوب، داشبورد را به آرامی واکس بزنیم، در نظر بگیرید در داشبورد‌هایی که از جنس چوب طبیعی هستند، فقط باید از واکس چوب استفاده کنیم در غیر این صورت باعث کدری و پوسیدگی چوب داشبود می‌شود.
یک گوش پاک‌کن بردارید، سر آن را به مایع تمیز کننده آغشته کنید و تمام شیار‌های ریزی که بین اجزا و قطعات داشبورد است تمیز کنید، برای شیار‌های درشت تر می‌توانید از فرچه نرم هم استفاده کنید.
بعد از نظافت کامل شیار‌ها، با استفاده از جارو برقی، روی تمام قطعات داشبورد را تمیز کنید. وقتی تمام خرده ریز‌ها و آشغال‌های بر روی قسمت داشبورد تمیز شد، حالا با یک دستمال و ترکیب یک مایع شسشوی ظریف، تمام قطعات داشبورد را تمیز کنید و پس از خشک شدن از واکس‌های مربوط به داشتبورد برای جلا بخشیدن به آن استفاده کنید.

شستشو موتور خودرو :

این قسمت از خودرو به دلیل حساسیت بسیار بالا قطعات برقی و مکانیک نیاز به تخصص ویژه دارد تا به قطعات آسیبی وارد نشود.شستشو موتور صرفا به صورت بخارشویی و بدون اب انجام می شود.

کارواش VIP

این مجموعه با شستشو اصولی و به روز با کارواش کارچر و مواد کاملا تخصصی سوناکس خدمات کارواش را در اسرع وقت به مشتریان ارایه می کند .
منظور از کارواش اصولی استفاده از ابر و پد های شستشو مخصوص بدنه و رکاب جداگانه ، دستمال های مایکرفایبر نانو و شوینده های دارای استاندارد جهانی مناسب رنگ بدنه خودرو است.